Wykonujemy trwałe i bezpieczne usuwanie kurzajek i odcisków bezpośrednio w naszych gabinetach podologicznym mieszczących się w Łodzi, przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 238 i Pomorskiej 65. Zachęcamy do kontaktu osobistego i umówienia się na konsultację, w celu postawienia diagnozy i ustalenia planu leczenia.

Usuwanie fizjologicznie występujących zrogowaceń

W naszym gabinecie otrzymasz pomoc w usunięciu fizjologicznie występujących zrogowaceń, wliczając w to odciski i modzele. Ponadto podpowiemy, jak prawidłowo pielęgnować zmiany w domu i co robić, aby zapobiec ich nawrotom. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, przypominających grzybice paznokci lub inny stan chorobowy płytki i skóry stóp – wykonamy badania bakteriologiczne lub mykologiczne.

Na czym polega usuwanie kurzajek?

Usuwanie brodawek wirusowych u podologa najczęściej polega na dokładnym oczyszczeniu zajętego miejsca, a następnie zastosowaniu specjalnie przygotowanych do tego preparatów chemicznych, jednakże o faktycznym przebiegu zabiegu zawsze decyduje specjalista. Decyzja ta uzależniona jest od ilości zmian, ich rozmiarów oraz ewentualnej konieczności zastosowania opatrunku odciążającego. Aspekty te mają także wpływ na koszt całego zabiegu. O wszystkich szczegółach poinformujemy bezpośrednio po zapoznaniu się z przypadkiem.

Serdecznie zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu!